środa, 19 marca 2014

Targi Budma 2014 i SPARTHERM

 Witam Wszystkich odwiedzających  naszego bloga.
W tym poście  przybliżę  Państwu osiągnięcia  Firmy Spartherm na  targach Budma 2014  , co prawda  z powodu nawału prac  nie mogliśmy być na nich , dlatego  tym  bardziej  podzielę się  informacją jaka została mi  przekazana.


Firma Spartherm Polska jest też nominowana do nagrody Złoty Medal MTP – wybór konsumentów.

 Zapraszam  Wszystkich naszych zadowolonych klientów  do głosowania  w  tym konkursie link do głosowania  jest  w tekście poniżej." Firma Spartherm Polska została potrójnie nagrodzona podczas targów BUDMA Kominki 2014.


1. Złoty Medal MTP za wkłady nowej generacji – Spartherm Linear II.
Spartherm to niemieckie przedsiębiorstwo, europejski lider w branży kominkowej. Kładzie duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie. Stale rozwija nowe idee i technologie,   a kontynuacją tej tradycji jest wprowadzone na rynek wkładów kominkowych nowej generacji  - seria Linear II. W nowym modelach zastosowano wiele unikalnych rozwiązań technologicznych i wizualnych, m.in. unowocześniony system dopalania spalin, podwyższona sprawność paleniska, zminimalizowany nadruk na szybie, poprawienie wizje ognia.

2. Acanthus Aureus – nagroda za stoisko targowe.
Wyróżnienie to szczególnie cieszy w związku z tym, że projekt i wykonanie odbyło się pracą własną całego Zespołu Spartherm Polska.

3. Frekwencja i opinie Klientów.
Największą jednak nagrodą za trud w przygotowanie targów była bardzo duża frekwencja oraz ciepłe słowa odwiedzających nas osób.

Firma Spartherm Polska jest też nominowana do nagrody Złoty Medal MTP – wybór konsumentów.
Wszystkich chętnych zapraszamy do oddania głosu na wkłady nowej generacji – Spartherm Linear II
http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/97/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz